Akveri A.Ş.
Akveri A.Ş. Ana Sayfa Akveri A.Ş. Hakkında Akveri A.Ş. Değerlerimiz Akveri A.Ş. Grup Şirketleri Basında Akveri A.Ş. Akveri A.Ş. İletişim

Akçaabat Köfte

1994 yılından günümüze lezzetin mekanı...

Akçaabat yöresinden, sarmısağın keskin aroması ile benzersiz lezzet ve aromaya sahip, yiyenleri kendine hayran bırakan, Akçaabat Köfte...

Sıradışı, sarmısaklı, çok lezzetli. Tabii ki Akveri A.Ş. -Akçaabat Köfte kalite ve güvencesi ile...

Her ne kadar köfte ustaları köfteye fazla baharat katılmasını onaylamasalar da, Akçaabat köfte bu kıstasın dışındadır. Sarımsak, Akçaabat köfteye bambaşka bir hava vermektedir. Et, sarımsak ve köfte ile bir numaralı aynadan çekilir ve bir gün dinlendirilir. Akçaabat köftede böbrek yağı, ağızda donma yaptığı için, kullanılmaz bunun yerine çember yağı kullanılır. Sunumu sırasında yanında ızgara biber ve piyaz verilir.

Türkiye'nin dört bir tarafına yayılmış, kendine has şekli ve lezzeti olan köfteler vardır. Köfte, Türk mutfak kültürünün temel taşlarından biridir. Evlerimizde en çabuk hazırlanan, en lezzetli yemeklerin, restorantlarda garnitürler eşliğinde zengin görüntüler şeklinde sunulan tatların içinde mutlaka köfte bulunur. Ya da hafta sonlarında, her vakit bulduğumuzda kendimize yarattığımız küçük kaçamak gezilerin bir yerinde ekmek arası köfteler yerini alır. Kastamonu'da gıda ve restoran alanında ilklerin öncüsü olan Akçaabat Köfte Restoran , Türkiye'nin en ünlü köftelerinden olan Akçaabat köfteyi 1994 yılından bu yana gururla üretmektedir. Bu alanda ilk yatırımı yapan firmadır. Katkı maddesi kullanılmadan, kesimden imalata her aşamada yer alan kontroller ile sağlıklı bir ortamda üretilen Akçaabat Köftesini aileniz ile güvenle tüketebilirsiniz. Köftelerin hammaddesi olan etler, Akveri A.Ş.'nin kendi özel besi tesislerinde özel besiye tabi hayvanlardan karşılanmaktadır ve hayvanlarımız uzman veterinerlerin gözetiminde bitkisel yemlerle beslenmektedir.

500 kişilik kapalı restoran, 300 kişilik bahçe restoran, yeşillikler içerisindeki bahçesi, açık otoparkı ile restoran hizmeti dışında özel gün ve gecelerde, yemekli toplantılarda ve düğün organizasyonlarında hizmet vermekteyiz.

Afiyet olsun.


Akçaabat Köfte Hakkında
Tesis Görselleri
Akçaabat Lezzetleri
Organizasyonlar

[ana sayfa|hakkımızda|değerlerimiz|iletişim] Akveri İnşaat/Akbeton/Akyak Isıtma Soğutma/Akçaabat Köfte